Online Terapi
Şartlar ne olursa olsun yanınızdayız
Çift ve Aile Terapisi
Çift ve aileler için sertifikalı profesyonel destek
Panik Atak
Panik Atak Kabusunuz Olmasın
anksiyete bozukluğu

Anksiyete Bozukluğu

Anksiyete (kaygı), huzursuzluk, endişe ve korku duygularıyla tanımlanan yaygın bir ruhsal bozukluktur.  Anksiyete psikolog ve psikiyatrist desteği ile birlikte yönetilmesi daha kolay bir sorundur.

depresyon testi

Depresyon

Depresyondan muzdarip herkes bunu farklı şekilde yaşayacaktır, ancak bazı depresyon belirtileri ortak  semptomlar içerir. Depresyon hafif ila şiddetli arasında değişebilir.

obsesyon

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) yaygın bir sorundur. Obsesif kompulsif bozukluk nedir sorusuna bakılınca; semptomları genellikle yinelenen düşüncelere cevap olarak yinelenen düşünceler ve tekrarlayan eylemleri içerir.

sosyal anksiyete

Sosyal Fobi

Sosyal Fobi Sanal gerçeklik terapisinin en etkili olduğu alanlardan biridir. DSM V’e gore topluluk önünde konuşmaktan korkma bir sosyal fobi olarak sınıflandırılır.

sınav kaygısı psikolog

Sınav Kaygısı

Sınav kaygısı nedir; daha öncesinde öğrenilmiş bilginin sınav sırasında etkili bir biçimde kullanılmasına engel olan ve başarının düşmesine yol açan yoğun kaygı olarak tanımlanır.

hiperaktivite, dikkat eksikliği

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), çocukluk çağının en sık görülen nörogelişimsel bozukluklarından biridir. Genellikle ilk çocukluk döneminde teşhis edilir ve sıklıkla yetişkinliğe kadar sürer.

Klostrofobi

Klostrofobi, kapalı alanlarda kalmaktan veya kilitli kalmaktan korkan ve bu durumu dışarıya panik atak, nefes alamama gibi şekillerde yansıtan, psikolojik bir rahatsızlık olan kapalı alan korkusu farklı düzeylerde ortaya çıkar.

uçak korkusu

Uçak Korkusu

Uçak korkusu (Uçak fobisi), mevcut ruhsal bozukluklar sınıflandırma sistemi kapsamında spesifik fobiler altında durumsal bir fobi türü olarak tanımlanmaktadır.

oyun terapisi nedir

Oyun Terapisi

Oyun terapisi küçük yaştaki çocuklar üzerinde psikoterapi yapılabilmesine olanak sunan; onların doğuştan gelen, yaratıcılıkla ilgili ve sözlü olmayan iletişim kapasitelerini kullanmaya olan sunan etkili bir yöntemdir.

Sanal Gerçeklik Terapisi

Sanal Gerçeklik Terapisi Nedir?
Sanal Gerçeklik Terapisi
Sanal Gerçeklik Terapisi Uygulama Alanları
Sanal Gerçeklik Terapisi
Sanal Gerçeklik Terapisi Ne Kadar Sürer

Bize Ulaşın